Novinky    ·      +420 702 119 067    ·      info@gatemacek.cz    ·    Školka Gatemáček, Průmyslová 2503/2, 68001 Boskovice

O Gatemáčku

 
Naše  školka se nachází v nově vybudovaných prostorách společnosti Gatema a.s. na Průmyslové ulici v Boskovicích. Jsme školkou, jejíž prioritou je všestranně rozvíjející výchova. Proč jsme Gatemáček? Zřizovatelem školky je firma Gatema a.s., držitel ocenění „Společnost přátelská rodině“, která se rozhodla vybudovat vzdělávací zařízení pro předškolní děti, aby tak podpořila zajištění maximálních příznivých podmínek pro sloučení profesního a rodinného života.
 
S dětmi  pracujeme na základě plánu výchovy a péče. Vnitřní i vnější prostory splňují nejpřísnější hygienické parametry. Naším cílem je vést děti k samostatnosti, ohleduplnosti, podporovat jejich zdravé sebevědomí, rozvíjet jejich talent, tvořivost a schopnosti.  Náš program charakterizuje cestu - hrou a prožitkovým učením vedeme dítě k jeho rozvoji.
 
Rodiče jsou pro nás partneři, máme  zájem o spolupráci s rodinou při výchově i vzdělávání dětí.
Naše  školka Gatemáček má kapacitu 15 dětí, to pro to, aby byl zajištěn skutečně individuální přístup.

Poskytujeme službu péče o děti od 2 do 6 let. Služby péče o děti jsou provozované na základě platné legislativy (vázaná živnost péče o dítě do tří let věku v denním režimu dle zákona č. 455/1991 a volná živnost mimoškolní výchova a vzdělávání dle zákona č. 455/1991 Sb.)
 
Standardní otevírací doba pro přihlášené děti je každý všední den od 6:00 do 17:00 hodin.


 

Školka Gatemáček

Průmyslová 2503/2, 680 01 Boskovice

Napište nám